Про компанію «Orient Way»

Про нас

ТІЛЬКИ КРАЩІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

"Orient Way" - визнаний лідер на українському ринку високоточного обладнання для сортування. Сьогодні ми пропонуємо самі передові, найпрогресивніші технології і величезний накопичений досвід їх впровадження. Нас відрізняє індивідуальний підхід, ми точно розуміємо потреби кожного нашого клієнта і завжди розробляємо найбільш оптимальні рішення. Власне виробництво, надійність наших постачальників, якісне сервісне обслуговування та цілодобова підтримка силами власних сертифікованих фахівців - все це дозволить швидко окупити Ваші інвестиції в наше обладнання.
9
років лідируючих позицій на ринку кольоросортувального обладнання
80+
компаній реалізували свої проекти довірившись нам
1 000
тонн продуктів сортується щодоби на нашому обладнанні

Сьогодні наріжним каменем у фундаменті успіху вітчизняного виробника стають якість і безпека продуктів. Сертифікація і жорсткі вимоги, що пред'являються до продукції, що експортується, не залишають інших можливостей, як безупинно підвищувати якісний рівень вироблених товарів і вдосконалювати всі етапи виробництва. У такій ситуації сучасні високі технології, які дають змогу автоматизації процесів, оптимізації витрат і побудови досконалих виробничих ланцюжків, є універсальним інструментом і препаратом першого вибору для такого роду завдань.

Виробнича компанія "Оріент Вей" пропонує тільки найкращі, перевірені рішення, які успішно працюють на сотнях підприємств: від невеликих господарств, які тільки розвиваються і орієнтуються на внутрішній ринок, до найбільших експортно орієнтованих національних компаній, які успішно використовують наше обладнання для сортування найрізноманітніших продуктів і завжди отримують стабільно високу якість, високу продуктивність, прогнозований результат при оптимальних експлуатаційних витратах.

Наші партнери

Hefei Meyer Optoelectronic Technology Inc

Ось уже понад 9 років сортувальне обладнання TM "MEYER" на ринку України, Грузії та Республіки Молдова офіційно поставляє ексклюзивний представник Hefei Meyer Optoelectronic Technology Inc. в цих країнах, українська компанія "Оріент Вей".

Компанія "MEYER" має більш ніж 25 тисяч партнерів і входить в п'ятірку найбільших компаній виробників обладнання для оптичного сортування в світі. Hefei Meyer Optoelectronic Technology Inc. є компанією №1 в Китайській Народній Республіці та найбільшим гравцем ринку розробки та виробництва висококласного кольоросортувального обладнання та інспекційних рентген-детекторів.

На сьогоднішній день саме "MEYER" має найбільший в світі науково-дослідний центр в області обладнання для оптичного сортування з унікальними високотехнологічними розробками.

Meyer Optoelectronic вже 17 років поставляє свої рішення для оптичного сортування в більш ніж 100 країн світу з найвищими вимогами, що пред'являються до якості і надійності продукції, серед них США, Канада, Японія, Корея, Індія, Німеччина, Гонконг, Тайвань, країни Центральної та Південно-Східної Азії, Середньосхідного регіону, Латинської Америки і Європи.


Shijiazhuang Julite Machinery Co., Ltd.

Устаткування під ТМ "Julite" поставляє наш партнер компанія Shijiazhuang Julite Machinery Co., Ltd. Підприємство засноване в 2006 році і займається розробкою і виробництвом ліній обладнання для очищення й обробки зерна і насіння. Компанія має в своєму розпорядженні дослідницько-виробничу базу, яка займає більше 10 тисяч квадратних метрів, а продуктивність складає більше 3000 комплектів обладнання в рік.

Продукція Julite отримала сертифікат ISO9001:2015 в травні 2017 року, а лінії з переробки, що включають очисне, аспіраційне і гравітаційне обладнання, увійшли в "Топ-10 кращих машин для підприємств харчової промисловості в Китаї" на третьому засіданні Китайського зернового союзу в 2013 році.

Продукція компанії експортується в США, Латинську Америку, Туреччину, Україну, Таїланд, Лаос, Філіппіни, М'янму, Індонезію, Тайвань, Гонконг, Австралію, ОАЕ, Єгипет, Нігерію і інші країни Африки.

Наші сертифікати

Ви можете бути впевнені, що маєте справу з кваліфікованими офіційними представниками. Ми гарантуємо 100% якість.

Продолжая работу с orientway.com.ua, вы подтверждаете использование сайтом cookies вашего браузера с целью улучшить предложения и сервис на основе ваших предпочтений и интересов