Про компанію «Orient Way»

Про нас

ТІЛЬКИ КРАЩІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

Ми пропонуємо самі передові та прогресивні технології, а також величезний накопичений досвід їх впровадження. Нас відрізняє індивідуальний підхід, ми точно розуміємо потреби кожного нашого клієнта і завжди розробляємо найбільш оптимальні рішення. Власне виробництво, надійність наших постачальників, якісне сервісне обслуговування та цілодобова підтримка силами власних сертифікованих фахівців - все це дозволить швидко окупити Ваші інвестиції в наше обладнання.
16
років лідируючих позицій на ринку кольоросортувального обладнання
200+
компаній реалізували свої проекти довірившись нам
3
роки гарантії на все обладнання ™Meyer
1 000
тонн продуктів сортується щодоби на нашому обладнанні

На сьогодні, сертифікація і високі вимоги, що пред'являються до продукції, що експортується, не залишають іншого вибору, як постійно підвищувати якісний рівень вироблених товарів і вдосконалювати всі етапи виробництва.

У такій ситуації сучасні високі технології, які дають змогу автоматизації процесів, оптимізації витрат і побудови досконалих виробничих ланцюжків, є універсальним інструментом і препаратом першого вибору для такого роду завдань.

Виробнича компанія "Оріент Вей" пропонує тільки найкращі, перевірені рішення, які успішно працюють на сотнях підприємств: від невеликих господарств, які тільки розвиваються і орієнтуються на внутрішній ринок, до найбільших експортно орієнтованих національних компаній, які успішно використовують наше обладнання для сортування найрізноманітніших продуктів і завжди отримують стабільно високу якість, високу продуктивність, прогнозований результат при оптимальних експлуатаційних витратах.

Наші партнери

Hefei Meyer Optoelectronic Technology Inc15 років сортувальне обладнання TM "MEYER" на ринках України, Грузії та Республіки Молдова офіційно постачає ексклюзивний представник Hefei Meyer Optoelectronic Technology Inc. в цих країнах, українська компанія "Оріент Вей".

Hefei Meyer Optoelectronic Technology Inc. - це перша китайська компанія-виробник фотосепараторів, заснована у 1993 році, що на той час мала назву "Аncor", а в 1994 році виготовила перший фотосепаратор китайського виробництва. Компанія "Meyer" має більш ніж 50 тисяч партнерів і входить в п'ятірку найбільших компаній виробників обладнання для оптичного сортування у світі. Hefei Meyer Optoelectronic Technology Inc. є компанією №1 в Китайській Народній Республіці та найбільшим гравцем ринку розробки та виробництва висококласного кольоросортувального обладнання та інспекційних рентген-детекторів.

Саме китайський виробник фотосепараторів "MEYER" має найбільший у світі науково-дослідний центр в області обладнання для оптичного сортування з унікальними високотехнологічними розробками.

Meyer Optoelectronic вже 29 років поставляє свої рішення для оптичного сортування в більш ніж 100 країн світу з найвищими вимогами, що пред'являються до якості і надійності продукції, серед них США, Канада, Японія, Корея, Індія, Німеччина, Гонконг, Тайвань, країни Центральної та Південно-Східної Азії, Середньо східного регіону, Латинської Америки та Європи.


Shijiazhuang Julite Machinery Co., Ltd.

Устаткування під ТМ "Julite" поставляє наш партнер китайська компанія Hebei Julite Sorting Technology Co., LTD. Підприємство засноване у 2006 році та займається розробкою та виробництвом ліній обладнання для первинного очищення й обробки зерна та насіння. Компанія має у своєму розпорядженні дослідницько-виробничу базу, яка займає понад 10 тисяч квадратних метрів, а продуктивність складає  3000 комплектів обладнання в рік.

Продукція Julite отримала сертифікат ISO9001:2015 в травні 2017 року, а лінії з переробки, що включають очисне, аспіраційне і гравітаційне обладнання, увійшли в "Топ-10 кращих машин для підприємств харчової промисловості в Китаї" на третьому засіданні Китайського зернового союзу у 2013 році.

Продукція компанії експортується в США, Латинську Америку, Туреччину, Україну, Таїланд, Лаос, Філіппіни, М'янму, Індонезію, Тайвань, Гонконг, Австралію, ОАЕ, Єгипет, Нігерію й інші країни Африки.

Наші сертифікати

Продолжая работу с orientway.com.ua, вы подтверждаете использование сайтом cookies вашего браузера с целью улучшить предложения и сервис на основе ваших предпочтений и интересов