Послуги сортування

Підтверджуючи високу якість фотосепараторів, що поставляються TM "MEYER", компанія "Оріент Вей" надає послуги з очищення різноманітних культур: зернових, бобових, дрібнонасінних, олійних і технічних, на власній професійно обладнаній ділянці сортування. Для досягнення оптимального результату фахівці нашої лабораторії і команда досвідчених інженерів налаштують обладнання індивідуально під Ваш продукт. Послуги сортування від "Оріент Вей" - це завжди найкраще співвідношення ціна/якість і тільки новітні моделі фотосепараторів.

Обираючи послугу сортування від "Оріент Вей" Ви можете бути впевнені в її якості, адже рішення всіх технічних складнощів беруть на себе співробітники нашої компанії. Всі етапи обробки продукту ретельно контролюються кваліфікованими досвідченими фахівцями.

Що ж під силу фотосепаратору, на що здатні такі машини?

Сортекси чистять найрізноманітніші продукти від найрізноманітніших домішок, засмічених частинок, небажаних вкраплень і матеріалів.

Таке обладнання, в залежності від комплектації, сортує вихідна сировина як за параметрами колірних відмінностей, дефектів і неоднорідностей, так і по геометричним відмінностям розміру, формі і вагі, а найбільш просунуті пристрої ще й за параметрами внутрішнього вмісту і структурі продукту. Фотосепаратори - це апарати фінішного очищення, завдяки використанню цих машин можливо домогтися чистоти продукту на виході в 99,99%.

Кожен запит на очищення і сортування розглядається компанією індивідуально. Ми обов'язково проводимо тестування зразків конкретного продукту і, на основі всебічного аналізу отриманих даних, готуємо для нашого клієнта докладний звіт, формуємо пропозицію. В результаті замовник точно знає, що ми можемо запропонувати і на що він може в підсумку розраховувати скориставшись нашою послугою. Гнучка політика ціноутворення, безсумнівно, є ще однією суттєвою нашою перевагою.

У Вас залишилися питання? Зв'яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для Вас способом або залиште заявку на очистку продукту в спеціальній формі. Ми завжди раді Вам допомогти, проконсультуємо і відповімо на будь-які виникаючі у Вас питання.

У Вас залишилися питання? Залиште свої контактні дані, а наш спеціаліст зв'яжеться з Вами.

Продолжая работу с orientway.com.ua, вы подтверждаете использование сайтом cookies вашего браузера с целью улучшить предложения и сервис на основе ваших предпочтений и интересов